Dzien senioraZarząd Koła Związku Emerytów i Rencistów PSP z przyjemnością zaprasza wszystkich naszych emerytów i rencistów (i tu pojawia się w naszej terminologii nowe pojęcie) na „DZIEŃ SENIORA” w Restauracji "Pod Kuźnią" w Wilkowicach, ul. Żywiecka 86.

Termin: 21 listopada 2014 r. godzina 1700.

Dojazd i powrót uczestników we własnym zakresie. Koszt imprezy 0,00 zł. W trakcie spotkania odbędzie się retrospekcja tegorocznych wycieczek, pokaz slajdów z komentarzem mały poczęstunek oraz rozmowy towarzyskie. Garnitury lub fraki panów i wieczorowe kreacje pań nie są obowiązkowe.

Ze względu na konieczność poczynienia odpowiednich przygotowań, chętnych prosimy o zgłoszenie swego uczestnictwa do dnia 14 listopada br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Kontakt, zapisy i bliższe informacje pod numerami telefonu (504 216 191 Marek Pacholski), (606 758 334 Wiesław Nowak-Beskidzki) lub (692 494 069 Andrzej Pająk).

Szczególnie mile widziani będą najbardziej aktywni członkowie naszego Koła, którzy przyczyniają się swoją osobą do uczestnictwa w organizowanych przez nas wycieczkach. Zapraszamy tychże aktywnych wycieczkowiczów wraz z osobami towarzyszącymi, które brały w nich udział.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE