Wycieczka integracyjnaZarząd Koła Związku Emerytów i Rencistów PSP z przyjemnością zaprasza wszystkich naszych członków na wycieczkę integracyjną w rejon Podbeskidzia zakończoną uroczystą kolacją i ogniskiem w Restauracji "Pod Kuźnią" w Wilkowicach, ul. Żywiecka 86. Termin: 17 października 2013r., godzina 1800.
Dojazd uczestników we własnym zakresie. Koszt imprezy 0,00 zł.
Ze względu na konieczność poczynienia odpowiednich przygotowań, chętnych prosimy o zgłoszenie swego uczestnictwa do dnia 14 października br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Kontakt, zapisy i bliższe informacje pod numerami telefonu (504 216 191 Marek Pacholski), (606 758 334 Wiesław Nowak-Beskidzki) lub (692 494 069 Andrzej Pająk).

Szczególnie mile widziani będą najbardziej aktywni członkowie naszego Koła, którzy przyczyniają się swoją osobą do uczestnictwa w organizowanych przez nas wycieczkach. Zapraszamy tychże aktywnych wycieczkowiczów wraz z osobami towarzyszącymi które brały w nich udział.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE