DSC00181b
Tak zatytułowany został album wydany w niewielkim nakładzie przez Komendę Miejską PSP w Bielsku-Białej, a przygotowany z okazji XX-lecia Państwowej Straży Pożarnej RP. Bogato ilustrowany. Treść, traktuje o wydarzeniach mających miejsce w czerwcu 1971 roku podczas pamiętnego pożaru Rafinerii Nafty w Czechowicach-Dziedicach.
Zarząd naszego Koła Emerytów i Rencistów PSP, dzięki uprzejmości Komendanta Miejskiego st. bryg. Adama Caputy, otrzymał 2 takie egzemplarze.
Album, w pięknym wydaniu, w twardej okładce liczący 280 stron, można wypożyczyć na zebraniu Zarządu naszego Koła.
Zainteresowanych tą publikacją, zapraszamy w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca ok. godziny 15-tej na zebranie Zarządu w Komendzie Miejskiej PSP przy ul. Leszczyńskiej 43 w Bielsku-Białej.

Informacje bieżące dla niecierpliwych, można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 504 216 191 u kolegi Marka Pacholskiego.