Lwow operaSerdecznie zapraszamy na trzydniową wycieczkę do Lwowa. Termin 07 do 09 czerwca 2020 r. Koszt 400,00 zł od osoby. Zapisy do dnia 30-03-2020r. wraz z zadatkiem, w kwocie 100,00 zł u Pani Aleksandry Czajka w KM PSP ul. Leszczyńska 43, numer telefonu: 33/8122233, wew.111.

W związku z tym, że przekraczamy granicę Unii Europejskiej jesteśmy zobowiązani posiadać ważny (co najmniej przez 3 miesiące od dnia wyjazdu) paszport.

DALEJ
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYCIECZKI

I DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach wczesnorannych. Przekroczenie granicy. Przyjazd do Lwowa (planowany przyjazd ok. 11.00). Zwiedzanie Lwowa - zwiedzanie Starego Miasta: wieża Prochowa, Muzeum Apteka, czarna kamienica, ratusz, Katedra Łacińska, kaplica Boimów, pomnik Adama Mickiewicza, cerkiew Ormiańska. Obiadokolacja w znanej restauracji np. Browarnia. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Dla chętnych wyjście na wybrany spektakl operowy lub wieczór w słynnej piwiarni – Prawda na rynku. Degustacja piwa przy muzyce zespołu na żywo. Nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta. Przejazd na Cmentarz Łyczakowski oraz Cmentarz Orląt - (groby m.in. M. Konopnickiej, G. Zapolskiej, Orląt Lwowskich). Czas wolny na lwowskiej starówce. Obiadokolacja w oryginalnej restauracji – np. Kryjówka - w którą można zajść tylko znając hasło. Prawdziwa kuchnia ukraińska, stylizacja pod partyzantką, lokalizacja, która nadal musi być przeszukiwana. Wieczorny spacer po mieście:

Pod wieczór kiedy powoli zaczyna zapadać zmrok, starymi uliczkami kroczy człowiek z lampką i kluczami. To nocny Burmistrz Lwowa udaje się do pracy. Ciekawa i jedyna na Ukrainie nocna wycieczka która bawi, trochę straszy i nigdy nie nudzi. Niespodziewane spotkania, legendy, tajemnicze obrzędy – to wszystko co czeka na naszą uwagę.
Powrót do hotelu. Nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie. Obejrzenie panoramy Lwowa z góry Wysoki Zamek (kopiec Unii Lubelskiej). Postój przy jednym z marketów – czas na zakupy. Obiad w znanej restauracji np. Sało – to muzeum słoniny połączone z restauracją. Przekroczenie granicy. Powrót w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA:

·      przejazd komfortowym autokarem

·      2 x nocleg w hotelu *** (pokoje 2 i 3 os. z łazienkami) – http://marshotel.net/uk/

·      2 x śniadanie i 2 x obiadokolacja + napój, 1 x obiad + napój

·      bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

·      opieka pilota – przewodnika

SYSTEM słuchawkowy Tour Guide

ubezpieczenie NWW (2000 €), KL (10 000 €) i bagażu (200 €) w TUiR AXA S.A.

składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21.11.2016)