em 11Bardzo nam miło poinformować, że  w dniu 15-11-2019 r. odbyło się kolejne, bo już siódme, jakże miłe spotkanie z okazji DNIA SENIORA. Na spotkanie przybyło ponad 50 osób.

Prócz naszych miłych emerytów i rencistów, wśród zaproszonych na spotkanie gości, znaleźli się: Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej st. bryg. Zbigniew Mizera, emerytowany Śląski Komendant Wojewódzki PSP Marek Rączka, emerytowany Komendant Miejski PSP w Bielsku-Białej Adam Caputa, opiekunka naszych emerytów Pani Aleksandra Czajka oraz współtwórczyni wycieczek, a zarazem przewodniczka tychże, Pani Katarzyna Walasik.

Na wstępie, Prezes naszego Koła Jarek Zabłocki, po powitaniu i krótkiej przemowie, wręczył małe upominki naszym  gościom: Oli Czajka, Katarzynie Walasik za zaangażowanie i pomoc w organizacji spotkań, imprez i wycieczek. Niewątpliwą atrakcją spotkania, była retrospekcja naszych „dokonań” w roku 2019, przedstawiona jako prezentacja slajdów z komentarzem. Przypomnieliśmy sobie: trzydniową wycieczkę do Drezna w dniach 2-4 czerwca 2019 r.

Rozmowy towarzyskie zdominowały pozostały miły czas spotkania…

em 4em 5em 7em 8em 9em 10emmm 1emmm 2emmm 3emmm 4