Drukuj

Bieg 1W dniu 12 października 2019 r. odbyły się jubileuszowe XXV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Biegu Ulicznym. Mistrzostwa zostały rozegrane w ramach II Biegu Ognia i Wody na wyścigowym Torze Poznań, a współorganizatorem była Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu oraz ARF Agencja Prasowa Przemysław Walewski pod marką wszystkoobieganiu.pl.

W biegu przy wymarzonej pogodzie wystartowało prawie 273 zawodniczek i zawodników, w tym 131 strażaków PSP.  Pani str. Joanna Frukacz z Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet ! 

 

Podczas biegu jak przystało na tor wyścigowy padły życiowe rekordy, a klasyfikacja open XXV Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Biegu Ulicznym przedstawia się następująco: kliknij tutaj a w poszczególnych klasyfikacjach:

Klasyfikacja generalna kobiet: 

 
Klasyfikacja generalna mężczyzn:

 
Klasyfikacja mężczyzn w kategorii A:

 
Klasyfikacja mężczyzn w kategorii B:

 
Klasyfikacja mężczyzn w kategorii C:

 
Klasyfikacja drużynowa

 
Opracowanie na podstawie informacji: https://www.sapsp.edu.pl/aktualnosci/wyniki-mistrzostw-polski-strazakow-psp-w-biegu-ulicznym-819 bryg. Tomasza Wiśniewskiego - SA PSP w Poznaniu
 
Zdjęcia:  Sandra Afek

bieg2 bieg 3bieg 4Bieg 5